Schneider Electric →
← Altivar Yumuşak Yol Verici ATS480 ve tüm modeller
Schneider Electric ATS480D88Y
Yumuşak yolverici
ATS480D88Y, Schneider Electric Altivar Yumuşak Yol Verici ATS480 Yumuşak yolverici modelidir. Fiyat, stok ve teslim bilgisi için teklif isteyebilirsiniz.
- Model kodu
- ATS480D88Y
- Seri
- Altivar Yumuşak Yol Verici ATS480
- Ürün grubu
- Motor sürücüleri
TEKNİK BAKIŞ
ATS480D88Y teknik özellikleri
| Ürün serisi | Altivar Yumuşak Yol Verici ATS480 |
|---|---|
| Ürün Ya da Bileşen Tipi | Yumuşak yolverici |
| Ürün varış yeri | Asenkron motorlar |
| Ürüne özel uygulama | Proses ve altyapı |
| Ürün Grubu | ATS480 |
| Fazların Ağ Sayısı | 3 faz |
| Kullanım kategorisi | AC-3A · AC-53A |
| Güç kaynağı gerilimini kullanın | 208...690 V % - 15...10 |
| Güç kaynağı frekansı | 50...60 Hz - 20...20 % |
| [Ie] nominal çalışma akımı | Normal duty: 88.0 A 40 °C) |
| Ağır görevde nominal akım | 75.0 A at 40 °C için heavy duty |
| Eğitim faaliyeti | Doğru |
| IP Koruma Derecesi | IP20 |
| Motor gücü kW | 22.0 kW -de 230 V motor besleme hattında normal şart · 18.5 kW -de 230 V motor besleme hattında Ağır şart · 45.0 kW -de 400 V motor besleme hattında normal şart · 37.0 kW -de 400 V motor besleme hattında Ağır şart · 45.0 kW -de 440 V motor besleme hattında normal şart · 37.0 kW -de 440 V motor besleme hattında Ağır şart · 55.0 kW -de 500 V motor besleme hattında normal şart · 45.0 kW -de 500 V motor besleme hattında Ağır şart · 55.0 kW -de 525 V motor besleme hattında normal şart · 45.0 kW -de 525 V motor besleme hattında Ağır şart · 75.0 kW -de 660 V motor besleme hattında normal şart · 55.0 kW -de 660 V motor besleme hattında Ağır şart · 75.0 kW -de 690 V motor besleme hattında normal şart · 55.0 kW -de 690 V motor besleme hattında Ağır şart · 45.0 kW -de 230 V motor delta terminallerine normal şart · 37.0 kW -de 230 V motor delta terminallerine Ağır şart · 75.0 kW -de 400 V motor delta terminallerine normal şart · 55.0 kW -de 400 V motor delta terminallerine Ağır şart |
| Motor gücü hp | 25.0 hp -de 208 V normal şart · 20.0 hp -de 208 V Ağır şart · 30.0 hp -de 230 V normal şart · 25.0 hp -de 230 V Ağır şart · 60.0 hp -de 460 V normal şart · 50.0 hp -de 460 V Ağır şart · 75.0 hp -de 575 V normal şart · 60.0 hp -de 575 V Ağır şart |
| Seçenek kartı | Iletişim modülü için Profibus DP V1 · Iletişim modülü için Modbus TCP/EtherNet/IP · Iletişim modülü için CANopen daisy zinciri · Iletişim modülü için CANopen Sub-D · Iletişim modülü için CANopen açık stil · Iletişim modülü için Profinet |
| Cihaz bağlantısı | Motor besleme hattında · Motor delta terminallerine |
| [Us] kontrol devresi gerilimi | 110...230 V AC 50/60 Hz % - 15...10 |
| Görünen güç | 0.09 kVA |
| Entegre motor aşırı yük koruması | Doğru |
| Motor termal koruma sınıfı | Sınıf 10E |
| Koruma tipi | Faz hatası: hat · Entegre termal koruma: motor · Termal koruma: yolverici · Current overload: motor · Underload: motor · Excessive starting time, locked rotor: motor · Motor phase loss: motor · Hat besleme faz kaybı: hat · Hat besleme faz kaybı: motor · Termal koruma: motor |
| Akım sınırlama %In (5 x Ie maksimum) | 150…700 % |
| [In] Rated current pwr loss specifctn | 88.0 A |
| Güç kaybı statik akımı bağımsız | 25.0 W |
| Aygıt başına güç kaybı akıma bağlı | 270.0 W |
| Standartlar | IEC 60947-4-2 · UL 60947-4-2 · IEC 60664-1 |
| Ürün Sertifikaları | CE · cULus · CCC · UKCA · RCM · EAC · DNV · ABS · BV · CCS |
| İşaretleme | CE · CCC · UKCA · EAC · RCM · CULus |
| Kontrol devresi gerilimi | 24 V DC |
| Dijital giriş sayısı | 4 |
| Dijital giriş tipi | (STOP) lojik girişler, 3500 Ohm · (RUN) lojik girişler, 3500 Ohm · (DI3) programmable as logic input, 3500 Ohm · (DI4) programmable as logic input, 3500 Ohm |
| Giriş uyumluluğu | STOP: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunIEC 61131-2 · RUN: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunIEC 61131-2 · DI3: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunIEC 61131-2 · DI4: Dijital giriş seviye 1 PLC 'e uygunIEC 61131-2 |
| Dijital giriş lojiği | Programmable digital input 0 Durumunda: < 5 V |
| Röle çıkış sayısı | 3 |
| Röle çıkış tipi | Röle çıkışları R1A 1 NA · Röle çıkışları R1B 1 NA · Röle çıkışları RIC NO/NC programlanabilir |
| Minimum anahtarlama akımı | 100 mA -de 12 V DC için röle çıkışları |
| Maksimum anahtarlama akımı | Röle çıkışları 2 A -de 250 V AC · Röle çıkışları 2 A -de 30 V DC · Röle çıkışları |
| Dijital çıkış sayısı | 2 |
| Dijital çıkış tipi | (DQ1) programmable digital output <= 30 V · (DQ2) programmable digital output <= 30 V |
| Çıkış konnektörü türü | Open collector seviye 1 PLC 'e uygunIEC 65A-68 |
| Analog giriş sayısı | 1 |
| Analog giriş tipi | AI1/PTC PTC/Pt 100 temperature probe · PTC2 PTC/Pt 100 temperature probe · PTC3 PTC/Pt 100 temperature probe |
| Analog çıkış sayısı | 1 |
| Analog çıkış tipi | Akım çıkışı AQ1: 0...20 mA or 0...10 V, empedans <500 Ohm |
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus seri |
| Konnektör Tipi | 1 RJ45 |
| Haberleşme veri bağlantısı | Seri |
| Fiziksel arayüz | 2 telli RS 485 |
| Iletim hızı | 1200...256000 bit/sn |
| Iletim çerçevesi | RTU |
| Veri biçimi | 8 bit, yapılandırılabilir tek, çift veya paritesiz |
| Polarizasyon tipi | Empedans yok için Modbus seri |
| Adreslerin sayısı | 0…227 için Modbus seri |
| Erişim yöntemi | Slave Modbus seri |
| Kullanılabilir işlev | Harici baypas kontrolü · Ön ısıtma · Duman tahliyesi · Çok motorlu kaskad · İkinci motor seti · Kullanıcı yönetimi · Bağlantı noktaları ve hizmetler sağlamlaştırma · Güvenlik olay kaydı · Siber güvenli üretici yazılımı güncellemesi · Tek yön |
| Görüntü ekranı kullanılabilir | Doğru |
| Çalışma konumu | Dikey +/- 10 derece |
| Yükseklik | 290.0 mm |
| Genişlik | 190.0 mm |
| Derinlik | 247.0 mm |
| Ürün Ağırlığı | 8.3 kg |
| Elektromanyetik uyumluluk | Iletimli ve yayılmalı emisyonlar seviye A conforming to IEC 60947-4-2 · Conducted and radiated emissions with bypass seviye B conforming to IEC 60947-4-2 · Sönen salınım dalgaları seviye 3 conforming to IEC 61000-4-12 · Elektrostatik deşarj seviye 3 conforming to IEC 61000-4-11 · Elektrik akımlarına bağışıklık seviye 4 conforming to IEC 61000-4-4 · Yayılan radyo-elektrik parazitlerine bağışıklık seviye 3 conforming to IEC 61000-4-3 · Gerilim/akım darbesi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-5 |
| Kirletme derecesi | Seviye 3 |
| Nominal yıldırım darbe dayanım gerilimi (Up) | 6 kV |
| [Ui] nominal yalıtım voltajı | 690 V |
| Çevre sınıfı (çalışma sırasında) | IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3C3 · IEC 60721-3-3'e göre sınıf 3S2 |
| Bağıl nem | 0…95 % yoğuşma veya damlayan su olmadan 'e uygunIEC 60068-2-3 |
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | 40…60 °C (°C başına % 2 akım düşüşüyle) · -15…40 °C (olmadan) |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Çalışma yüksekliği | <= 1000 m olmadan · > 1000...4000 m 100 m başına % 1 akım düşüşüyle |
| Titreşimli yük altında maksimum sapma (çalışma sırasında) | 2...13 Hz'de 1.5 mm |
| Titreşimli yük altında maksimum sapma (depolama sırasında) | 2...9 Hz'de 1.75 mm |
| Titreşimli yük altında maksimum sapma (taşıma sırasında) | 2...9 Hz'de 1.75 mm |
| Titreşimsel stres altında maksimum hızlanma (çalışma sırasında) | 10 m/sn² 13...200 Hz'de |
| Titreşimli yük altında maksimum hızlanma (depolama sırasında) | 200...500 Hz²de 15 m/sn · 9...200 Hz²de 10 m/sn |
| Titreşimli yük altında maksimum hızlanma (taşıma sırasında) | 200...500 Hz²de 15 m/sn · 9...200 Hz²de 10 m/sn |
| Darbe etkisi altında maksimum hızlanma (çalışma sırasında) | 150 m/sn² 11 ms'de |
| Darbe yükü altında maksimum hızlanma (depolama sırasında) | 100 m/sn² 11 ms'de |
| Darbe yükü altında maksimum hızlanma (taşıma sırasında) | 100 m/sn² 11 ms'de |
Üretici, modellerin teknik özelliklerini zaman zaman güncelleyebilir; sipariş öncesinde ekibimizden teyit almanızı öneririz.
TEKNİK KAYNAKLAR
Dokümanlar
Schneider Electric ATS480D88Y ürün veri sayfası (PDF) ↗Schneider Electric Altivar Yumuşak Yol Verici ATS480 kullanım kılavuzu (EN) (PDF) ↗Arıza kodları ve rehberler
ÜRÜNE ÖZEL İLETİŞİM
ATS480D88Y için görüşelim.
Model kodu, adet ve uygulama bilgilerinizi paylaşın; fiyat, uygunluk ve teslim bilgisini birlikte netleştirelim.
Stok, teslim süresi ve model uygunluğu teklif sırasında netleştirilir.
